Kulturní středisko Vratimov

21.1. 2020 Út 18.00 Energie čísel v roce 2020 Ostatní pořady
22.1. 2020 St 13.30 Toy Story 4: Příběh hraček Kino pro ZŠ a MŠ
22.1. 2020 St 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
22.1. 2020 St 17.00 Toy Story 4: Příběh hraček Kino
23.1. 2020 Čt 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
24.1. 2020 16.39 Schůze ZO ČSV Akce nájemců
25.1. 2020 So 10.00 Královna koloběžka Kino
25.1. 2020 So 20.00 Ples TJ Horní Datyně Akce nájemců
26.1. 2020 Ne 15.00 Karneval ZŠ Datyňská Akce nájemců
29.1. 2020 St 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
29.1. 2020 St 19.00 Úhoři mají nabito Kino
30.1. 2020 Čt 10.15 Spider-Man: Daleko od domova Kino pro ZŠ a MŠ
30.1. 2020 Čt 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
30.1. 2020 Čt 8.15 Mia a bílý lev Kino pro ZŠ a MŠ
31.1. 2020 19.30 Ples Junák Akce nájemců
31.1. 2020 20.00 Ples SDH Vratimov Akce nájemců
5.2. 2020 St 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
5.2. 2020 St 17.00 Velké dobrodružství Čtyřlístku Kino
6.2. 2020 Čt 15.30 Spolek seniorů – Výroční členská schůze Akce nájemců
6.2. 2020 Čt 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
7.2. 2020 18.00 Člověka nepochopíš Divadlo
8.2. 2020 So 16.00 Výroční schůze ZO ČZS Akce nájemců
12.2. 2020 St 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
12.2. 2020 St 19.00 Přes prsty Kino
13.2. 2020 Čt 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
14.2. 2020 20.00 Ples Stonožka Ostrava Akce nájemců
15.2. 2020 So 10.00 O Kanafáskovi Kino
15.2. 2020 So 20.00 Ples MS Hubert Akce nájemců
19.2. 2020 St 13.30 Tajný život mazlíčků 2 Kino pro ZŠ a MŠ
19.2. 2020 St 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
19.2. 2020 St 17.00 Tajný život mazlíčků 2 Kino
20.2. 2020 Čt 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
21.2. 2020 20.00 Ples TJ Hrabová Akce nájemců
21.2. 2020 20.00 Ples ZŠ Datyňská Akce nájemců
22.2. 2020 So 19.00 Ples ZŠ Masarykovo náměstí Akce nájemců
23.2. 2020 Ne 10.00 O kašpárkovi a ježibabě Divadlo
23.2. 2020 Ne 15.00 Karneval ZŠ Masarykovo náměstí Akce nájemců pro děti
23.2. 2020 Ne 9.00 Schůze ZO ČSV Akce nájemců
25.2. 2020 Út 18.00 Tradiční čínská medicína v praxi: Akupresura Ostatní pořady
26.2. 2020 St 14.00 Schůze STP Akce nájemců
26.2. 2020 St 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
26.2. 2020 St 19.00 Ženská na vrcholu Kino
27.2. 2020 Čt 16.00 Polsko: Dialog generací Výstavy
28.2. 2020 16.39 Schůze ZO ČSV Akce nájemců
29.2. 2020 So 17.30 Ples bez kravat Akce nájemců pro děti
29.2. 2020 So 20.00 Pochování basy SDH Horní Datyně Akce nájemců
3.3. 2020 Út 17.00 Vernisáž výstavy Barevné snění Výstavy
4.3. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
5.3. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
6.3. 2020 20.00 Městský ples 2020 Ostatní pořady
11.3. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
12.3. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
17.3. 2020 Út 19.00 Velké lásky v malém hotelu Divadlo
18.3. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
19.3. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
22.3. 2020 Ne 10.00 Otvírání studánek Divadlo
24.3. 2020 Út 18.00 České tajemno Ostatní pořady
25.3. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
26.3. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
1.4. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
2.4. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
3.4. 2020 19.00 Projekt N.A.D.Ě.Ž.D.A. Divadlo
8.4. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
9.4. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
15.4. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
16.4. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
19.4. 2020 Ne 10.00 O vodníčkovi a víle Andulce Divadlo
21.4. 2020 Út 18.00 Drahé kameny – krásné i léčivé Ostatní pořady
22.4. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
23.4. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
29.4. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
30.4. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
6.5. 2020 St 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
7.5. 2020 Čt 16.00 Barevné snění Evy Faldynové Výstavy
24.5. 2020 Ne 10.00 Pasáček vepřů Divadlo
9.6. 2020 Út 19.00 Hledám milence, zn.: Spěchá! Divadlo
14.6. 2020 Ne 10.00 Prasátka a vlk Divadlo
5.7. 2020 Ne 10.00 O třech medvědech Divadlo
20.9. 2020 Ne 10.00 Myška Klárka a veverka Terka ve školce Divadlo
18.10. 2020 Ne 10.00 Pohádka z Beskyd Divadlo
15.11. 2020 Ne 10.00 O veliké řepě Divadlo
6.12. 2020 Ne 17.00 Koncert Gloria Koncerty
13.12. 2020 Ne 10.00 Vánoční příběh Divadlo